Доступність посилання

ТОП новини
29 листопада 2020, Київ 01:05

Опозиція Сирії відмовилася від переговорів з Асадом


Башар Асад
Іранська влада висловила готовність прийняти представників ворогуючих сторін сирійського конфлікту, щоб бути посередником в організації переговорів про мир. З такою заявою виступив у неділю глава МЗС Ірану Алі Акбар Салехі. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на Іранське студентське агентство новин.

Член виконавчої ради сирійської опозиційної організації у вигнанні (Національної ради) Самір Насир відхилив пропозицію Тегерана. Він уточнив, що опозиціонери не будуть вести переговори з представниками сирійського президента Башара Асада і вимагають його відмови від влади.

Сирійська національна рада, що базується в Туреччині, об’єднує сирійську опозицію в еміграції. Це об’єднання підтримують західні і арабські країни.

Експерти ООН, які розслідують ситуацію в Сирії, заявили, що сирійські урядові сили здійснювали за останні три місяці тяжкі порушення прав людини, включно зі стратами, в «тривожних масштабах». Сирійці стають жертвами операцій урядових сил, спрямованих проти супротивників сирійського режиму.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG