Доступність посилання

ТОП новини
14 Жовтень 2019, Київ 07:01

Опозиція подає в суд на Януковича за «узурпацію влади» – Яценюк


Об’єднана опозиція розпочала акцію «Україна проти Януковича» й має намір подати позов проти Президента України до Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

«Ми оголосили минулої п’ятниці про розширення акції та оголошення всеукраїнської акції «Україна проти Януковича». Цю акцію ми розпочинаємо в усіх обласних і районних центрах», – сказав голова ради об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на прес-конференції в понеділок.

«Янукович – головна фігура, з якою пов’язані всі проблеми в Україні», – додав він.

«Мета цієї акції – звернення до громадян України з метою підтримки позову опозиції проти Президента Януковича. Опозиція звертається з позовом до Вищого спецсуду стосовно узурпації влади Президентом Януковичем», – зазначив Яценюк.

Яценюк також наголосив, що усі рішення Януковича після скасування конституційної реформи 2004 року є нелегітимними, оскільки після цього необхідно було провести дострокові президентські вибори у зв’язку з іншим обсягом повноважень глави держави.

Також Яценюк оголосив про розширення акції «Україна проти Януковича» та проведення кампанії зі збору підписів під позовом на Президента.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG