Доступність посилання

ТОП новини

Грифонівець знепритомнів під час допиту Луценка в суді


Під час допиту в Печерському районному суді міста Києва екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за обвинуваченням, пов’язаним зі справою про отруєння третього президента України Віктора Ющенка, знепритомнів сержант спецпідрозділу судової міліції «Грифон».

На початку судового засідання Луценко почав давати вільне пояснення. Під час допиту він виклав правові норми ведення оперативно-розшукових заходів і наголосив, що у справі немає рішення апеляційного суду, яким було продовжено прослуховування телефонів водія колишнього першого заступника СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденка.

Екс-глава МВС також наголосив, що йому нічого не було відомо про обставини справи про отруєння Ющенка.

Під час пояснення Луценка в залі судових засідань раптово пролунав гуркіт. Як з’ясувалося, знепритомнів співробітник «Грифона», що забезпечує правопорядок у суді. Суддя одразу оголосила 10-хвилинну технічну перерву в засіданні, під час якої грифонівця з зали засідань винесли його колеги.

Учасників засідання від присутніх у залі відокремлює дерев’яна перегородка, біля якої стоять співробітники «Грифона». Порівняно з минулими засіданнями, коли на вулиці температура перевищувала 30 градусів за Цельсієм, і в залі судових засідань було душно, у вівторок клімат у залі комфортний, незважаючи на велику кількість присутніх.
XS
SM
MD
LG