Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську протестують проти закриття найстарішого ринку


Близько 200 підприємців протестують проти закриття найстарішого ринку Дніпропетровська – «Нагірного». У руках вони тримають плакати з написами «Кому потрібен ще один торговельний центр?», «За базар відповімо», «Ми проти закриття Нагірного ринку!» тощо. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За словами протестувальників, влада відвела територію ринку під будівництво торговельно-розважального центру приватній структурі, не попередивши за рік, як того вимагає урядова постанова, а торговцям наказала прибрати з ринку всі ятки та полиці до 20 липня.

Як зазначають підприємці, ринок давав робочі місця понад 300 людям. Крім того, тут торгували свіжими фруктами та овочами приїжджі селяни.

«Нам, якщо й виділять, то місце на задвірках. Закриття ринку ламає наші долі. Вони хочуть збудувати торговельно-розважальний центр, але мають же враховувати й наші інтереси», – зазначила голова ініціативної групи Юлія Джаріашвілі.

Підприємці вимагають від влади зберегти їхню торговельну площу і погрожують перекрити дорогу. На знак протесту у вівторок вони разом із покупцями ринку символічно поховали «труну» з Конституцією України.

Водночас у міській раді заявили, що готові надати підприємцям торговельні місця на інших ринках або створити новий ринок неподалік, якщо для цього знайдеться місце

Ринок «Нагірний» у Дніпропетровську діє з 19-го століття.
XS
SM
MD
LG