Доступність посилання

ТОП новини

Британія наполягає на суворих заходах щодо Сирії


Міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Гейґ
Міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Гейґ наполягає на застосуванні щодо сирійського режиму сьомої статті Статуту ООН, яка передбачає застосування радикальних заходів для підтримки миру і безпеки.

Виступаючи на прес-конференції в столиці Йорданії Аммані, Гейґ заявив:

«Пошук мирних шляхів вирішення конфлікту є правильним. Однак, ситуація продовжує погіршуватися, і ми повинні думати і про інші заходи. Британія збільшує підтримку сирійської опозиції і виступає за посилення санкцій проти сирійського режиму. Ми сподіваємося, що й інші країни роблять те ж саме, незважаючи на наявність або відсутність відповідної резолюції ООН».

За повідомленнями, в сирійській столиці Дамаску урядові сили за підтримки вертольотів і танків ведуть наступ на позиції повстанців у кількох районах міста.

Сьогодні ж уряд сусіднього Іраку звернувся із закликом до своїх громадян, які перебувають у Сирії, залишити цю країну у зв’язку з частими нападами на громадян Іраку.

Напередодні колишній сирійський посол Сирії в Іраку, який перейшов на бік опозиції, Наваф аль-Фарес, заявив в інтерв’ю британській телерадіокомпанії Бі Бі Сі, що режим Башара Асада може використати проти населення хімічну зброю. Він також звинуватив сирійський уряд у співпраці з бойовиками «Аль-Каїди».
XS
SM
MD
LG