Доступність посилання

21 Січень 2018, Київ 23:04

Акцію журналістів під прокуратурою провели попри заборону (ВІДЕО)


Акцію журналістів на підтримку телеканалу ТВі та інтернет-видання LB.ua під Генпрокуратурою провели попри те, що правоохоронці заявили про її заборону.

Правоохоронці послались на рішення суду трьохтижневої давнини, яке забороняє масові зібрання у центральній частині столиці. Учасники протесту висловили сумніви у правомірності такої заборони.

Щоб уможливити проведення протесту, присутні на зібранні народні депутати оголосили про проведення під стінами ГПУ зустрічі з народними депутатами.

На думку генерального продюсера ТВі Миколи Княжицького, дії прокуратури та податкової – не що інше, як передвиборчий тиск на незалежні ЗМІ.

«Напередодні виборів це робиться, щоб якимось чином обмежити роботу нашого телеканалу», – заявив Княжицький.

За кілька хвилин до початку акції надійшло повідомлення про замінування сусідньої з ГПУ будівлі МНС. Пізніше представники Міністерства надзвичайних ситуацій повідомили, що інформація про бомбу на території пожежної станції не підтвердилася.

Приводом для проведення акції протесту стали дії владних структур – податкової та прокуратури – стосовно інтернет-видання LB.ua і телеканалу ТВі, які представники журналістської спільноти кваліфікують як тиск та як намір знищити незалежні ЗМІ в Україні. Повідомлення про проведення акції організатори подали сьогодні зранку.
XS
SM
MD
LG