Доступність посилання

ТОП новини

Добкін у пошані влади за політичні заслуги? (огляд преси)


Київ – Влада до останнього зберігає інтригу, вперше жорстко заборонивши головам облдержадміністрацій балотуватися в парламент. Як стверджує тижневик «Влада грошей», керівники областей вже придумують обхідні шляхи впливу на Верховну Раду наступного скликання. Для більшості з них заборона стосується не тільки особистого висування, а й можливості за погодженням з партією провести своїх кандидатів у Верховну Раду. Лише для деяких керівників областей через особливі політичні заслуги партія все ж зробила виняток. Серед щасливчиків виявився глава Харківської обладміністрації Михайло Добкін. Про інших щасливчиків тижневик розповідає у статті «Іншим шляхом».

У державах розвиненої демократії корупція мінімізується насамперед за рахунок виховання суспільства, а не адміністративно-поліцейського тиску, стверджує дописувач «Ізвєстій в Україні». Він переконує, що сучасна держава не може подолати корупцію тільки посиленням поліцейських заходів. Зробити це можливо лише в соціокультурній площині, створивши суспільну атмосферу вторинності гламурного споживання, його «непристойності». Одночасно слід публічно заохочувати благодійність, волонтерські рухи та інші прояви безкорисливості.

Якщо бабуся везе онуків на відпочинок в Росію, їй необхідно пред’явити оригінали свідоцтв про народження дітей і дозвіл на їх виїзд від обох батьків. Від початку року вже майже три тисячі дітлахів не змогли виїхати з України через помилки в оформленні документів. Що потрібно знати, щоб не зіпсувати дитині і собі поїздку, і як правильно оформляти документи для перетину кордону розповідає газета «Факти».

Газети «День» пропонує українцям загальнонаціональний дрес-код до Дня Незалежності – вишиванку. Адже вона завжди була сакральною для українського народу, завжди чимось більшим за просто одяг. Вишиванка була політичним одягом і в радянський період, і за часів незалежності, от тільки у першому випадку вона вважалася негативним символом «ворогів народу», а у другому – виявом національної свідомості.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG