Доступність посилання

ТОП новини

Від захисників мови Український дім вимагатиме 500 тисяч гривень


Керівництво державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» має намір подати до суду на організаторів акції на захист української мови з вимогою відшкодування понад 500 тисяч гривень збитків. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-секретаря Українського дому Ірину Пономаренко.

«В результаті проведення мітингу є збитки на більш ніж 500 тисяч гривень за розірваними контрактами, і ми на основі цього подаватимемо до суду на організаторів, а хто організатор, там уже вирішить суд», – сказала Пономаренко.

Вона повідомила, що документи з позову готуються, проте точна дата подачі позову поки невідома. За її словами, за час акції під Українським домом від проведення заходів у його приміщеннях відмовилося багато замовників. Зокрема, були скасовані як заходи державного рівня, так і проведення приватних виставок тощо.

3 липня Верховна Рада ухвалила Закон про засади державної мовної політики, що викликало хвилю протестів по всій Україні. Того ж дня під Українським домом було оголошено акцію протесту, зокрема, голодування проти мовного закону.
XS
SM
MD
LG