Доступність посилання

ТОП новини

У Києві почали руйнувати Замкову гору – Бригинець


Голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець заявив Радіо Свобода, що в столиці за допомогою важкої техніки почали руйнувати Замкову гору з боку Фролівської вулиці.

«З боку вулиці Фролівської якась техніка почала щось копати. Ми намагаємось з’ясувати, що це саме, але видно, що почались якісь роботи дивні. Я зв’язався з Київською міською держадміністрацією, вони з’ясовують. Таке враження, що КМДА або вдає, що не знає, або справді там не знають нічого», – сказав Бригинець.

Депутат Київради також поінформував, що направив запит голові КМДА Олександру Попову з вимогою припинити нищення історичної пам’ятки Замкової гори.

«Ми надзвичайно стурбовані ситуацією. Всі пам’ятають, як минулого року нищили гору Щекавицю. Сьогодні вже взялися за Замкову гору. Складається враження, що в київської влади основний план – це перетворити Київ на пустелю і рівнину», – заявив Бригинець.

Замкова гора (Хоревиця) – історична місцевість Києва. Залишок правого, високого берега Дніпра з крутими схилами. Розташована між Старокиївською горою, Щекавицею, Гончарами і Кожум`яками з одного боку та власне Подолом – з іншого.
XS
SM
MD
LG