Доступність посилання

ТОП новини

Представник США при ОБСЄ занепокоєний переслідуванням Тимошенко та Луценка


Ієн Келлі
Переслідування колишніх членів українського уряду викликає серйозні побоювання, заявив представник США при ОБСЄ Ієн Келлі в офіційному комюніке.

«Політично вмотивоване переслідування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших колишніх українських високопосадовців викликає сумніви у відданості влади України засадам демократії та верховенства закону», – йдеться в комюніке Келлі.

«Ми наполегливо закликаємо уряд України дотримуватися своїх зобов’язань перед ОБСЄ та звільнити пана Луценка, пані Тимошенко й інших екс-членів українського уряду, які наразі перебувають у місцях позбавлення волі на сумнівних підставах», – додав Келлі.

«Вони не повинні бути обмежені в участі у веденні державних справ. Це особливо важливо напередодні майбутніх парламентських виборів в Україні та головування України в ОБСЄ у 2013 році», – зазначив представник США при ОБСЄ.

Він нагадав, що, згідно з постановою ЄСПЛ, від 3 липня, арешт і затримання Луценка вважаються необґрунтованими та такими, що порушують європейські конвенції з прав людини.
XS
SM
MD
LG