Доступність посилання

ТОП новини

Євгенія Тимошенко: якщо Януковича не зупинити, «буде гірше, ніж у Білорусі»


Євгенія Тимошенко, архівне фото
Дочка ув’язненої колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія заявила в оприлюдненому в п’ятницю інтерв’ю «Голосові Америки», що в Україні, на її думку, відбувається «встановлення диктатури».

За її словами, Президент Віктор Янукович уже майже рік витримує політичний тиск через справу Юлії Тимошенко, бо «хоче ізолювати Україну як свою приватну власність і правити нею без огляду на чиїсь поради з-за кордону».

«Це дуже небезпечно, і саме тому ми звертаємося до світового співтовариства із закликом допомогти нам зупинити цей процес. Якщо його не зупинити, ми дуже скоро опинимося в ситуації, гіршій навіть, ніж у Білорусі», – заявила Євгенія Тимошенко.

Вона також закликала до міжнародних санкції проти чільних українських посадовців, пов’язаних із їхніми фінансовими оборудками і відмиванням грошей.

«Таких фактів дуже багато, опубліковані журналістські розслідування, усі про це знають. Але таке розслідування буде тривалим. Тому санкції будуть надзвичайно ефективними. Вони покажуть замішаним у корупцію посадовцям, що за ними спостерігають, що вони мають припинити ганебну практику, що вони не можуть одночасно і красти гроші, і переслідувати опозицію, і правити Україною як царі», – заявила Євгенія Тимошенко.

За її словами, дуже важливо також принаймні зробити публічною інформацію про такі зловживання посадовців.

Повністю інтерв’ю читайте на сайті «Голосу Америки».

Дивитись коментарі (9)

XS
SM
MD
LG