Доступність посилання

ТОП новини

У Сирії тривають бої між військами влади і опозиції


На відеокадрі з сирійського опозиційного телеканалу, як стверджують, один із міських боїв у Сирії 21 липня 2012 року. Автентичність кадру не перевірена
У Сирії в неділю тривають інтенсивні бої між військами влади і опозиції в двох найбільших містах країни – столиці Дамаску й Алеппо.

Зокрема, в Дамаску урядові сили ведуть наступ на три райони міста, що їх контролюють сили опозиції, з використанням важких озброєнь і бойових вертольотів. Один із опозиційних районів міста урядові війська, за повідомленнями, вже відбили.

Так само бої тривають в Алеппо, де урядові війська в суботу взяли один із районів, що його два дні контролювала опозиція, і довкола міста. Зокрема, в неділю повідомляють про сутички біля головної будівлі органів спецслужб у центрі Алеппо після того, як уночі опозиція пошкодила пам’ятник, що стоїть у центрі, батькові нинішнього авторитарного президента Сирії Башара аль-Асада і його попередникові Хафезу аль-Асадові.

Також повідомляють, що протягом суботи в Сирії загинули близько 130 людей, а від часу нападу опозиції в четвер у Дамаску, в якому загинули четверо чільників режиму Асада, – вже понад 500.

Сирійські правозахисники, що базуються в Лондоні, заявили в неділю, що, за їхніми підрахунками, кількість жертв у Сирії від початку повстання проти влади Асада в березні минулого року перевищила 19 тисяч людей. Ці дані неможливо перевірити з незалежних джерел. Інших оцінок кількості жертв на цей час немає.
XS
SM
MD
LG