Доступність посилання

ТОП новини

Майже 75% українцiв вважають, що Україна гiдно прийняла Євро – опитування


73% українцiв вважають, що країна загалом змогла гiдно провести чемпiонат Європи з футболу 2012 року, свiдчать результати всеукраїнського дослiдження громадської думки соцiологiчної компанiї Research & Branding Group.

Згiдно з опитуванням, 12% вважають, що Україна не змогла гiдно прийняти Євро-2012, 16% не змогли вiдповiсти на це запитання. У 64% жителiв України залишилися загалом позитивнi враження вiд проведеного футбольного чемпiонату, в 10% – загалом негативнi враження, 26% не змогли вiдповiсти.

65% опитаних вважають, що проведення Євро-2012 принесло країнi бiльше позитиву, 11% – що принесло бiльше негативу, 24% не змогли вiдповiсти. Найбiльш позитивно сприйняли проведення турнiру жителi Захiдної України, в центрi й на пiвденному сходi країни оптимiзму дещо менше.

20% респондентiв вважають, що позитив вiд Євро-2012 для України полягає, насамперед, у «визнаннi Європою, iмiджi та престижi», 5% бачать його в розвитку туризму й така сама кiлькiсть – у збiльшеннi доходiв населення, економiчному прибутку й iнвестицiях. 4% вiдзначили позитив у проявi гостинностi та доброзичливостi, iншi 4% – в самiй успiшнiй органiзацiї чемпiонату та виконаннi зобов’язань перед УЄФА i стiльки ж – в полiпшеннi дорожньої iнфраструктури, 3% побачили плюси в будiвництвi стадiонiв i розвитку спорту. 65% вважають, що проведений чемпiонат Європи з футболу полiпшив мiжнародний iмiдж України, 27% вагаються i 8% з цим не згоднi.
XS
SM
MD
LG