Доступність посилання

ТОП новини

Звільнився помічник Блохіна Юрій Калитвинцев


Юрій Калитвинцев
Помічник головного тренера національної збірної України Олега Блохіна Юрій Калитвинцев офіційно полишив свою посаду, на якій працював із квітня 2011 року.

«Я відчуваю, що настав час для продовження самостійної тренерської діяльності. Але поки що хочу висловити подяку всім, з ким мені довелося співпрацювати у Федерації футболу України протягом цих десяти років. Президенту ФФУ Григорію Суркісу, який зробив у моєму житті дуже багато. Головному тренеру збірної Україна Олегу Блохіну – запросивши в національну команду, він надав мені можливість взяти участь у фінальному турнірі Євро-2012. Все що я робив для команди, робив із серцем. Зараз настав час йти далі», – сказав він в інтерв’ю інформ-службі ФФУ в понеділок.

44-річний фахівець запевняє, що його подальша кар’єра буде пов’язана з футболом. Свою тренерську кар’єру Калитвинцев почав у сезоні 2001/02 в ужгородському «Закарпатті», вигравши турнір першої ліги. Згодом він очолював юнацькі збірні України до 17 і до 19 років (з нею виграв юнацьку першість Європи-2009), а також другий і молодіжний склад київського «Динамо». У лютому 2010 року увійшов до штабу національної команди, очолюваної Мироном Маркевичем, а з серпня 2010 року до квітня 2011 року виконував обов’язки її головного тренера. Як гравець у свої кращі роки (1995-1998) уродженець Волгограда провів у складі київського «Динамо», перебуваючи у статусі капітана не лише столичного клубу, але і збірної України, за яку Калитвинцев провів 22 матчі.
XS
SM
MD
LG