Доступність посилання

ТОП новини

Янукович подав на ратифікацію Раді Угоду про зону вільної торгівлі в СНД


Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради України проект закону «Про ратифікацію Договору про зону вільної торгівлі». Про це повідомила прес-секретар глави держави Дарина Чепак.

Як інформує УНІАН, відповідаючи на запитання, чи має бути даний договір ратифікований на позачерговій чи вже на наступній сесії Верховної Ради, яка розпочнеться у вересні, Чепак зазначила, що з цим питанням визначатиметься сам парламент.

18 жовтня 2011 року у Санкт-Петербурзі прем’єр-міністри країн СНД підписали договір про створення зони вільної торгівлі. Документ підписали глави урядів Росії, України, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Таджикистану, Молдови і Киргизії. Договір не підписали Азербайджан, Туркменістан і Узбекистан. Разом з тим, було заявлено, що ці країни планують приєднатися до нього.

19 березня 2012 року Президент України Віктор Янукович заявив, що договір буде ратифікований найближчим часом. 21 березня лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Верховна Рада поки що не готова до ратифікації цієї угоди.

На сьогодні Україна має зауваження до Договору про зону вільної торгівлі з СНД, які полягають у нерівності умов, що стосуються введення торгових обмежень країнами Митного союзу та іншими членами Співдружності.
XS
SM
MD
LG