Доступність посилання

ТОП новини

Влада не розуміє, чому не їдуть німецькі лікарі до Тимошенко


Заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов повідомив, що німецькі лікарі з невідомих українським медикам причин зволікають з приїздом до екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка проходить курс лікування у харківській лікарні «Укрзалізниці».

Про це йдеться у коментарі Толстанова, який опублікувала його перс-служба.

За словами Толстанова, українські лікарі не ухвалюють жодних рішень без рекомендацій німецьких колег.

«Але разом з тим, вже третій тиждень у нас немає жодної інформації про їхні наступні візити. Відомо лише те, що свій запланований приїзд скасувала Анетта Райссгауер. А останні свої рекомендації німецькі лікарі взагалі передавали телефоном», - сказав Толстанов.

Учора прокуратура з посиланням на результати судово-медичної експертизи заявила, що Юлія Тимошенко за станом здоров’я спроможна брати участь у судових засіданнях.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що висновок судмедекспертизи не дав чіткої відповіді на запитання, чи може Тимошенко брати повноцінну участь у розгляді судової справи. А отже, за його словами, наразі слід брати до уваги висновки німецьких лікарів, які стверджують, що Тимошенко, за станом здоров’я, брати участь у судовому процесі не може.

Наступне засідання у справі «ЄЕСУ», за якою звинувачують Тимошенко, має відбутися 31 липня.
XS
SM
MD
LG