Доступність посилання

ТОП новини

Британська прокуратура висуває звинувачення у справі про прослуховування


Британська прокуратура заявляє, що у справі про прослуховування були висунуті звинувачення вісьмом особам, включно з колишнім речником прем’єр-міністра Дейвіда Камерона.

Королівська прокурорська служба заявила, що серед тих, кому пред’явлені звинувачення – колишній речник прем’єра Енді Кулсон та Ребека Брукс,колишня керівниця компанії News International, що належить медіамагнату Руперту Мердоку. Також серед вісьмох – колишній редактор новин видання News of the World британський журналіст українського походження Ґреґ Миськів.

Кулсон був редактором газети News of the World, яку Мердок закрив у зв’язку зі скандалом щодо прослуховування приватних телефонів.

За повідомленнями, співробітники газети прослуховували автовідповідачі знаменитостей та жертв злочинів для того, щоб отримати сенсаційні історії для свого таблоїда.

Миськів був одним з трьох британців українського походження, які працювали в газеті і були замішані у скандал із прослуховуванням. Британська преса повідомляла, що коли вони хотіли, щоб люди поруч не розуміли, про що вони говорять, вони переходили на українську.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG