Доступність посилання

ТОП новини

Суд у справі Луценка продовжиться 27 липня


Суддя Печерського районного суду у справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ганна Медушевська вирішила не викликати Президента Віктора Януковича як потерпілого, долучила до матеріалів справи раніше винесений стосовно Луценка вирок і оголосила перерву в засіданні до 27 липня.

Медушевська аргументувала відмову викликати Януковича до суду, про що просив Луценко, тим, що це прохання виходить за рамки обвинувачення, яке розглядає суд. Крім того, суддя відхилила клопотання екс-міністра про відвід прокурорів.

Водночас суддя надала стороні захисту один день, щоб та підготувала доповнення до матеріалів судового слідства. Клопотання, яке озвучив сам Юрій Луценко і яке підтримали всі його захисники, полягало у проханні надати для цього три дні.

Тим не менше, адвокати екс-міністра вважають це маленькою перемогою, оскільки, за їхніми словами, суддя Медушевська вперше задовольнила – хоч і частково – клопотання захисту.

«Таке трапилося вперше, як мені здається, за обидві справи щодо Луценка, – зауважив адвокат Олексій Баганець. – У нас фактично уже готові відповідні клопотання».

Луценка звинувачують у тому, що у 2009 року на посаді міністра він продовжив оперативні заходи із розслідування справи про отруєння на той час кандидата на Президента Віктора Ющенка – організував стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком.
XS
SM
MD
LG