Доступність посилання

ТОП новини
25 Лютий 2018, Київ 16:11

Опозиції не кажуть, які питання винесені на позачергову сесію – Соболєв


Представникам парламентської опозиції не повідомляють, які питання буде винесено на позачергову сесію Верховної Ради. Про це заявив сьогодні заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв.

«У нас дивовижна ситуація: сьогодні фактично вже залишається п’ять днів до цього дня (31 липня може відбутися позачергова сесія Ради – ред.), і ніхто не знає. Яка сесія? З якими питаннями збирається сесія? На руки нам нічого не дали», – сказав депутат.

На його думку, позачергову сесію збирають лише для відставки голови Ради Володимира Литвина і його заступника Миколи Томенка, а також для того, щоб змінити закон про Регламент Верховної Ради.

«Це ключові питання. А далі – це мішура. Нібито з’явилася за останні два тижні купа законодавчих ініціатив економічного плану. Яких? Чому ми їх досі не бачимо? Чому вони не з’явилися два тижні тому? Питання одне: сесія потрібна для одного – зміни керівництва парламенту, зміни закону про Регламент, а далі буде навішано якийсь там джентльменський набір черговий, під що й збиралася сесія», – сказав Соболєв.

На ранковому засіданні 4 липня Голова Верховної Ради Володимир Литвин та його заступник Микола Томенко заявили, що подають у відставку. Приводом для таких рішень стало голосування за закон «Про засади державної мовної політики». Ці питання депутати до кінця сесії не розглянули.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG