Доступність посилання

ТОП новини

Північна Корея підтверджує одруження молодого керівника


Кім Джон Ин із тоді ще не відомою жінкою, фото північнокорейського державного агентства ЦТАК, оприлюднене 9 липня 2012 року
Північнокорейське державне телебачення в черговій передачі про діяльність керівника країни Кім Джон Ина повідомило в середу, що він узяв участь у церемонії з нагоди закінчення будівництва парку розваг у Пхеньяні разом із дружиною, ім’я якої назвали як Рі Соль Джу.

У Південній Кореї Міністерство возз’єднання повідомило, що, як виглядає, це саме та молода жінка, яку кілька разів бачили останніми тижнями поруч із Кімом на фото й відеосюжетах із публічних заходів.

Раніше поява цієї жінки поруч із молодим керівником Північної Кореї викликала спекуляції щодо її особи і їхніх відносин.

Кім Джон Ин очолив Північну Корею після смерті попереднього керівника, його батька Кім Чен Іра в грудні минулого року. Досі жодних подробиць його особистого життя не оприлюднювали. Зокрема, не було й повідомлень про його одруження. Невідома навіть дата його народження; вважають, що йому близько 28 чи 29 років.
XS
SM
MD
LG