Доступність посилання

ТОП новини

Україна просить організаторів Олімпіади виправити дані про спортсменів, народжених в Україні


Російська гімнастка Кароліна Севастьянова народилася в «регіоні Україна»
Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко доручив у середу посольству України у Великій Британії зв’язатися з оргкомітетом літніх Олімпійських ігор у Лондоні, щоб вони виправили дані про спортсменів, народжених в Україні, повідомив сам міністр через твітер.

Зокрема, позначення на офіційному сайті Ігор, що низка російських спортсменів народжена в «регіоні Україна» (Ukraine region), є «бездарна помилка навіть з точки зору англійської граматики», вважає Грищенко.

Листа з цього ж приводу готує і Національний Олімпійський комітет України, повідомив Радіо Свобода в середу його речник Іван Бондарчук. «Обов’язково будемо. Ми напишемо офіційне звернення до оргкомітету, і всі помилки будуть виправлені», – сказав він.

Цього ж дня з офіційним протестом проти помилок на сайті Олімпійських ігор уже звернулася Грузія, яка з’ясувала, що Абхазія і Південна Осетія як місця народження інших спортсменів із Росії теж позначені як належні до Росії.

Серед членів олімпійської команди Росії, якщо вірити сайтові Ігор, є народжені, наприклад, у «Києві (Росія)», «Луцьку (Росія)», «Житомирській області (Росія)», або також «Гродні (Росія)» (Гродно – це Білорусь) чи навіть у «регіоні Вірменія (Росія)».
XS
SM
MD
LG