Доступність посилання

ТОП новини

Об’єднана опозиція та «Свобода» узгодили розподіл кандидатів за мажоритаркою (ВІДЕО)


Об’єднана опозиція «Батьківщина» та Всеукраїнське об’єднання «Свобода» завершили процес узгодження висунення кандидатів у народні депутати за мажоритарними округами, а за партійними списками підуть на вибори двома виборчими колонами, повідомив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Похід на вибори за партійними списками – двома виборчими колонами. Одна – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», інша – Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Ми узгодили між собою кандидатів за мажоритарними округами: 190 округів перекриватимуть і перемагатимуть представники Об’єднаної опозиції, 35 – ВО «Свобода», – сказав Тягнибок в четвер.

Тягнибок також повідомив про досягнення домовленостей щодо координації опозиціонерів у парламенті.

Лідер Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк запевнив, що опозиція не ділила округи, а визначала рейтингових кандидатів на них, опрацювавши соціологічні дані.

«Тому що нам треба перемагати на виборах , а не просто брати в них участь», – сказав він.

На запитання, чому до них не приєднався Віталій Кличко, Яценюк повідомив, що опозиціонери очікували на продовження переговорів з партією УДАР до того моменту, як вона оприлюднила свій список кандидатів у депутати. Після оприлюднення цього списку, «предмет перемовин вичерпаний», – зазначив Яценюк.
XS
SM
MD
LG