Доступність посилання

ТОП новини
24 листопада 2020, Київ 17:14

Страсбурзький суд може зобов’язати Україну звільнити Тимошенко – Власенко


Захисник екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що Європейський суд з прав людини у своїй практиці ухвалював рішення, якими зобов’язував державу-відповідача звільнити ув’язненого-позивача.

«Ось текст рішення Європейського суду з прав людини у справі Фатулаєва проти Азербайджану. Воно відносне нове. І воно вже вступило в законну силу. Ось резолютивна частина: «На цих підставах суд одностайно ухвалює, що держава-відповідач зобов’язана забезпечити негайне звільнення заявника», – сказав Власенко в інтерв’ю ТСН.

Європейський суд з прав людини 28 серпня проведе публічні слухання справи «Тимошенко проти України». Після публічних слухань суд продовжить свою роботу у закритому режимі. Рішення буде оголошено на більш пізньому етапі.

Захист Тимошенко звернувся до Європейського суду з прав людини зі скаргою на незаконність затримання екс-прем'єра Україна 10 серпня 2011 року. Захист вважає, що внаслідок дії та рішень українських судів та влади були порушені положення Європейської конвенції з прав людини. Зокрема, йдеться про заборона на принижуюче гідність поводження або покарання, право на свободу та особисту недоторканність, право на приватне життя та обмеження використання обмежень щодо прав.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG