Доступність посилання

ТОП новини

Повстанці в Сирії кажуть, що контролюють половину Алеппо


В Алеппо бійці опозиційної Вільної сирійської армії конвоюють затриманих членів державної поліції в захопленому ними районі на півночі міста, фото 25 липня 2012 року
Сирійські повстанці заявили сьогодні, що по шести днях боїв із урядовими силами за місто Алеппо вони контролюють уже половину цього другого найбільшого міста країни.

Незалежних підтверджень цієї заяви немає.

За повідомленнями, урядова авіація завдає ударів по околицях Алеппо, щоб не дати повстанцям ввести в місто підкріплення, які прибувають для участі в боях.

Так само повідомляють, що й урядові сили далі збирають підкріплення біля міста, ймовірно, готуючись до його штурму.

Сьогодні ж тривають бої і в столиці Дамаску. Повстанці в південній частині міста повідомляють, що зазнають там сильного артилерійського обстрілу урядових військ, які намагаються вибити їх із зайнятих ними попередніми днями районів.

Опозиційні сили перейшли в наступ і зайняли деякі нові території, зокрема, в Дамаску й Алеппо, після нападу минулого тижня в центрі Дамаска на будівлю служби безпеки, внаслідок якого загинули голова цієї служби, міністр оборони Сирії й один із чільників Міноборони, зять президента Башара аль-Асада.
XS
SM
MD
LG