Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 18:16

У список Об’єднаної опозиції потрапила дружина Луценка (ФОТО, ВІДЕО)


Луценко схвалив ініціативу дружини
Дружина лідера «Народної самооборони» Юрія Луценка Ірина балотуватиметься у Верховну Раду за списком Об’єднаної опозиції «Батьківщина». Про це повідомили на з’їзді цієї політичної сили.

У списку Ірина Луценко вісімнадцята.

За словами самої Луценко, її чоловік, який нині відбуває покарання у Лук’янівському СІЗО, а також є обвинуваченим у справі про організацію незаконного стеження, схвалив її рішення іти до парламенту. Своїм основним завданням вона називає звільнення політв’язнів.

«Усі ті зміни, що стосуватимуться відновлення прав людини, вирівняння викривленої ситуації, коли люди для держави – ніщо, мабуть, і буде основним напрямком, яким я планую займатися в Раді», – заявила Ірина Луценко.
У список, оголошений на з’їзді, крім ув’язнених Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, які йдуть у першій п’ятірці, потрапили також член «Фронту змін» Андрій Пишний, захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко, колишня очільниця Держкомпідприємництва Олександра Кужель, а також керівник телеканалу ТВі Миколя Княжицький.

Окрім того, журналіст цього ж телеканалу Костянтин Усов (автор резонансного фільму про Лук’янівське СІЗО) буде балотуватися за округом в Одеській області.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG