Доступність посилання

ТОП новини

На Литовченко-Прокаєву скаржаться за жорстоке поводження з підлеглими


Низка співробітників Києво-Печерського заповідника надіслала звернення на адресу міністра культури, у якому заступника генерального директора Владу Литовченко-Прокаєву звинувачують у жорстокому поводженні. Їй зокрема закидають погрози у фізичній розправі, розповіла Радіо Свобода гендиректор заповідника Вікторія Ліснича.

«Михайло Андрійович (Кулиняк, міністр культури – ред.) сьогодні збирав заступників, дав доручення мені як генеральному директору розібратися з ситуацією. Зараз у мене триває нарада з колективом заповідника. У нас є два питання: стосовно звільнення цих людей, які дискредитують заповідник, і стосовно структури й штатного розпису», – зазначила Ліснича.

Вона наголосила, що звільнення Влади Литовченко-Прокаєвої з посади наразі відбувається зі скандалом: «Влада Володимирівна веде себе якось неадекватно. Провокує своїми діями і міністра, і мене. Тому, звичайно, я буду подавати до суду».

Вікторія Ліснича наголосила, що ситуація стосується лише колективу заповідника, який і має дійти згоди щодо остаточного рішення. «Є колектив і є люди. Але ті люди, які себе скомпрометували, у заповіднику працювати не мають права», – зазначила гендиректор Києво-Печерського заповідника.

Вона також розповіла, що у центрі скандалу нині опинилися і двоє інших співробітників заповідника: заступники гендиректора Катерина Єгорова, яку також звинувачують у знущаннях, та Валерій Панченко, котрому закидають незаконну торгівлю аудіокнигами.

Колишня Міс України Влада Литовченко-Прокаєва у коментарі Радіо Свобода відкинула звинувачення у жорстокому поводженні з колегами і наголосила, що у неї з підлеглими ніяких конфліктів немає, а про її звільнення не йшлося.
XS
SM
MD
LG