Доступність посилання

ТОП новини

«УДАР» і «Свобода» провели з’їзди найкраще – «Опора»


Ольга Айвазовська
Координатор виборчих програм громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська заявляє, що з усіх політичних сил-лідерів соціологічних опитувань з’їзди найкраще провели «УДАР» Віталія Кличка і всеукраїнське об’єднання «Свобода». Про це вона сказала в ефірі Радіо Свобода.

«Наша організація відвідала практично всі з’їзди, більшість із них мали зовсім символічний характер, коли на самих з’їздах голосували за невідомі списки. Це – погана ознака. «УДАР» – єдиний, хто показав список, і з ними могли ознайомитися і громадськість, і журналісти», – зазначила Ольга Айвазовська.

Щодо з’їзду «Свободи», то, на думку представника «Опори», ця політична сила стала однією з небагатьох, які під час з’їзду дотрималися процедури. ««Свобода» – одна з двох політичних сил, які провели з’їзд організовано і демократично, хоча б в плані якоїсь внутрішньої дискусії і дотримання процедури», – наголосила Айвазовська.

Громадський активіст також розкритикувала з’їзд партії «Україна – вперед!» Наталі Королевської.

«Ми не знали, що це буде тільки картинка. Коли ми реєструвалися й акредитовувалися як представники ЗМІ – тому що до моменту реєстрації нас як спостерігачів ми також повинні якось працювати – нам через 4 дні після акредитації відмовили, сказали, мовляв, ви не є великим виданням, а в нас є рішення партії пускати на з’їзд лише великі видання. Після дискусії зі штабом пані Королевської нас таки допустили, ми поїхали, але ця «картинка» була сюрпризом», – зазначила Ольга Айвазовська.

«З’їзд відбувся о 16:00, а о 19:00 це був не з’їзд – це був концерт пані Королевської. Коли голосували за список, журналістів там не було, до того ж, ці списки також не були відкриті – як і в Партії регіонів, коли окремі кандидати, які вже з грудня працюють на округах, бігли за одиницями, які мали списки, щоб подивитися, чи вони в ці списки потрапили», – додала вона.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG