Доступність посилання

ТОП новини

Інтелігенція їде до Януковича обговорювати мовний закон


Ухвалений Верховною Радою Закон «Про засади державної мовної політики» викликав протести в Україні. Мітинг на захист мови під парламентом, Київ, 30 липня 2012 року
7 серпня 2012 року Президент України Віктор Янукович проведе зустріч з представниками української інтелігенції. Повідомлення про це з’явилось на сайті Президента.

Як стало відомо Радіо Свобода від одного з учасників зустрічі, серед тих десяти осіб, з якими має побачитися Віктор Янукович у Криму, є Іван Драч, Микола Жулинський, Іван Попович, Петро Кононенко, Дмитро Стус, Лариса Скорик, Андрій Демиденко.

За даними джерела, інтелігенція їде до Віктора Януковича обговорити ухвалений Верховною Радою закон «Про засади державної мовної політики», що перебуває на підписі у Президента України.

Раніше українські ЗМІ оприлюднили листа до Віктора Януковича від актора Богдана Ступки, ще перед його смертю, та поета Івана Драча, які попередили про те, що вийдуть з Гуманітарної ради при Президентові України, якщо вона не засудить мовний закон. Вони назвали його спробою «узаконити русифікацію України».
XS
SM
MD
LG