Доступність посилання

ТОП новини

Путін у Лондоні вперше прокоментував Pussy Riot


Прем’єр-міністра Великої Британії Дейвід Кемерон з президентом Росії Володимиром Путіним у Лондоні, 2 серпня 2012 року
У Лондоні в четвер пройшли переговори прем’єр-міністра Великої Британії Дейвіда Кемерона з президентом Росії Володимиром Путіним.

Путін вперше прокоментував процес у справі учасниць панк-гурту Pussy Riot, які виступили в лютому цього року у московському Храмі Христа Спасителя з панк-молебнем «Богородице, Путіна прожени».

«Нічого доброго в цьому немає. Тим не менше, я не думаю, що їх треба так вже суворо судити за це. Сподіваюся, що вони зроблять якісь висновки самі», – заявив Путін журналістам у Лондоні.

Він зазначив, що в дівчат були б невисокі шанси «живими залишити» місце виступу, якби вони виконали римовані куплети «в Ізраїлі або на Кавказі».

Під час офіційного візиту до Лондона Путін і Кемерон обговорили становище в Сирії.

На прес-конференції після зустрічі Кемерон заявив, що розбіжності між двома країнами про методи припинення кровопролиття в Сирії не були подолані.

Путін додав, що пошуки рішення, яке задовольняє обидві сторони, триватимуть і надалі, і що міністри закордонних справ обох країн докладуть для цього додаткових зусиль.

А потім Кемерон повідомив: «Тепер ми з президентом вирушимо на змагання з дзюдо, в зв’язку з чим хотілося б ще раз наголосити, що ми будемо присутні там як глядачі, а не як учасники».
XS
SM
MD
LG