Доступність посилання

ТОП новини

Олімпіада відлякала туристів від Лондона


Влада Лондона очікувала, що літня Олімпіада привабить у місто тисячі туристів. Однак побоювання про переповнений транспорт та натовпи на вулицях виявилися даремними. Слабкий наплив туристів особливо відчули працівники місцевого бізнесу. Вони кажуть, що цього літа у столиці менше відвідувачів, ніж у попередні роки.

Вуличні артисти – популярна розвага в одному із відомих туристичних районів Лондона. Однак у пік літнього сезону туристів у британській столиці менше, ніж звичайно. Місцеві ринки, на яких, зазвичай, у літній час яблуку ніде впасти, цього року майже порожні.

Торговці кажуть, багато мешканців міста поїхали у відпустки, а туристи, які хотіли відвідати британську столицю, вочевидь, змінили свої плани через застереження.

«Ми усі думали, що продажі зростуть під час Олімпіади. А насправді переживаємо спад. Це трохи розчаровує. Побачимо, що принесе нам наступний тиждень», – каже ювелір Ґері Голдер.

Збитків зазнають не лише торговці сувенірами. Увесь лондонський бізнес, який орієнтований на туристів, поринув у депресію через Олімпіаду. У західній частині міста готелі, ресторани та крамниці кажуть, що їхні очікування на великі прибутки під час ігор не справдились, і вони заробляють навіть менше, аніж звичайно.

Голова асоціації таксистів назвав Лондон містом-привидом. Менеджери театрів взагалі відмовилися коментувати ситуацію. Власники кажуть, що прибутки впали на 30%. Не дивлячись на те, що вартість квитків знизилась наполовину, лише десятки людей виявляють бажання піти на виставу.

Високопосадовці міста сподіваються, що шанувальники спорту, які приїхали на Олімпіаду, все ж таки допоможуть економіці Лондона і країни загалом. А поки що, місцевим бізнесам доводиться бути вдячними туристам і за незначну підтримку.

(Передрук з «Голосу Америки»)
XS
SM
MD
LG