Доступність посилання

ТОП новини

В Україні у 2012 році скоєно 11,5 тисяч квартирних крадіжок – МВС


За останні півроку в Україні зафіксували близько 11,5 тисяч квартирних крадіжок. Про це повідомив уповноважений з особливо важливих справ департаменту карного розшуку МВС України Іван Максимчук.

«У новому році зросла кількість крадіжок, вчинених раніше засудженими особами, – це близько 4116 випадків, особами у стані алкогольного сп’яніння – 1333 випадки, неповнолітніми особами – 397 випадків», – зазначив представник МВС.

За словами Максимчука, у період відпусток ризик квартирних крадіжок збільшується приблизно на 65%. Для того, щоб попередити такі випадки, у МВС рекомендують облаштовувати свої помешкання сигналізацією та надійними замками: у середньому така процедура коштуватиме від 3 до 5 тисяч гривень. «По Києву, якщо на пульт охорони виведена певна квартира, то за 3-5 хвилин група реагувальників прибуває на місце і вживає відповідних заходів», – додав він.

За даними МВС, у Києві за перше півріччя 2012 року скоєно 2340 квартирних крадіжок. За весь минулий рік таких випадків зафіксували у столиці 2083.
XS
SM
MD
LG