Доступність посилання

ТОП новини

Росія: кількість свідків захисту Pussy Riot скоротили до трьох


Гасла перед Хамовницьким судом у Москві, 3 серпня 2012 року
Суддя Хамовницького суду Москви скоротила число свідків захисту учасниць панк-гурту Pussy Riot – із заявлених 17 до трьох. Серед вилучених зі списку – опозиційний блогер Олексій Навальний і письменниця Людмила Улицька.

Біля будівлі суду поліція затримала сьогодні декількох громадських активістів. Вони залізли на піддашшя будинку навпроти суду, запалили вогні і скандували «Свободу Pussy Riot!».

Сьогодні був п’ятий день слухань справи про скандальний «панк-молебень» «Богородице, Путіна прожени», який влаштували три учасниці Pussy Riot у лютому в храмі Христа Спасителя у Москві. Надії Толоконниковій, Марії Альохіній та Катерині Самуцевич загрожує 7 років позбавлення волі за звинуваченням у хуліганстві за мотивами релігійної ворожнечі.

Напередодні, перебуваючи у Лондоні, президент Росії Володимир Путін заявив журналістам, що в акції дівчат «нічого доброго немає», але «їх не треба так уже суворо судити за це».

Опозиційний блогер Олексій Навальний, розмовляючи сьогодні з журналістом Радіо Свобода перед Хамовницьком судом, так прокоментував цю заяву Путіна: «Ну що він міг сказати, дивлячись на те, що тут існує така дійсно грандіозна кампанія на підтримку Pussy Riot серед західних зірок та інших? Тому він сказав щось таке, що б не дуже сильно обурило публіку в Лондоні, і щоб не отримати помідором в обличчя. Що він ще міг сказати?».
XS
SM
MD
LG