Доступність посилання

ТОП новини

Ще один сирійський генерал перейшов на бік опозиції


Кадр із відеосюжету, що його показав телеканал «Аль-Арабія», в якому повстанці стверджують, що захоплені в Дамаску іранці є представниками Корпусу стражів ісламської революції
Перший сирійський астронавт, генерал Мухаммед Ахмед Фаріс перейшов на бік опозиції і в неділю прибув до Туреччини. Про це повідомили турецькі ЗМІ.

Тим часом тривають запеклі бої в сирійському місті Алеппо, де урядові сили використовують проти повстанців артилерію і військові літаки. Представник командування повстанської «Вільної сирійської армії» заявив, що прихильники опозиції готуються дати відсіч масштабному наступу на Алеппо.

За даними «Бі-Бі-Сі», в місті і його околицях дислоковані близько 20 тисяч сирійських військовослужбовців.

Сирійська влада стверджує, що витіснила повстанців із усіх районів столиці, Дамаска.

Іранські дипломати і сирійське державне телебачення звинуватили «озброєні угруповання» у захопленні 48 іранських паломників в околицях Дамаска. А телеканал «Аль-Арабія» показав відеосюжет, в якому представник «Вільної сирійської армії» стверджує, що повстанці захопили в Дамаску групу співробітників Корпусу стражів ісламської революції, котрі перебували в Сирії з розвідувальною місією.

Іракське інформаційне агентство «ІРНА» повідомило, що Тегеран звернувся до Туреччини і Катару з проханням посприяти звільненню захоплених в Дамаску іранців.
XS
SM
MD
LG