Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов привітав олімпійську чемпіонку з академічного веслування Наталю Довгодько з «золотом», яке вона разом з трьома іншими спортсменками здобула для України у Лондоні.
Під час урочистостей мер нагородив веслувальницю медаллю почесного киянина, випущеною з нагоди 1530-річчя Києва. Крім того, Попов пообіцяв сім’ї Довгодько допомогти з вирішенням квартирного питання: родина спортсменки стоїть у черзі за житлом ще з 1992 року.
1 серпня Наталя Довгодько разом із Яною Дементьєвою, Анастасією Коженковою та Катериною Тарасенко першими прийшли до фінішу у вирішальному заїзді олімпійського турніру з академічного веслування у Лондоні.
Під час урочистостей мер нагородив веслувальницю медаллю почесного киянина, випущеною з нагоди 1530-річчя Києва. Крім того, Попов пообіцяв сім’ї Довгодько допомогти з вирішенням квартирного питання: родина спортсменки стоїть у черзі за житлом ще з 1992 року.
1 серпня Наталя Довгодько разом із Яною Дементьєвою, Анастасією Коженковою та Катериною Тарасенко першими прийшли до фінішу у вирішальному заїзді олімпійського турніру з академічного веслування у Лондоні.