Доступність посилання

ТОП новини

Екологія – смертельно небезпечна (огляд преси)


Київ – Українські банки не готові до другої хвилі глобальної кризи, стверджує експерт газети «Голос України». Оскільки збільшують свої активи здебільшого за рахунок купівлі цінних паперів, а головними постачальниками ресурсів є громадяни. І не тому, що люди довіряють банкам, а через зростання ставок за депозитами, які не відповідають ані рівню інфляції, ані можливостям фінансових установ. На це вказують і ситуативні проблеми з ліквідністю банківського сектору, і доволі висока частка проблемних кредитів, попри те, що їх таки суттєво скоротили.

Цього року і в наступних виробництво цукру може знизитися приблизно на чверть. Експерти газети «Вечірні вісті» прогнозують, що вже найближчим часом роздрібні ціни на солодкий продукт зростуть і сягнуть позначки у 7-8 гривень за кілограм. До того ж, ввозити в країну імпортний цукор уряд не планує. Докладніше про це йдеться в статті «Недостача солодкого».

Бути екологом в Україні непросто. Захищаючи довкілля і, відповідно, здоров’я людей, можна «нашкодити» чиємусь бізнесу, «зрізати» заплановані кимсь надприбутки, а потім розплатитися за це все власним життям. Покращити ситуацію могла б присутність у парламенті представників «зеленої ідеї». Проте, як переконує газета «День», сьогодні в Україні немає справді потужної й впливової «зеленої» партії, а екологічні активісти не включені до передвиборних партійних списків. Про те, чому, видання розмірковує в статті «Екологія – смертельно небезпечна».

Головна відмінність цьогорічної вступної кампанії – абітурієнти мали право подавати документи через інтернет до всіх вишів. Таку можливість дала державна електронна база, констатує експерт «Газети по-українськи». На його думку, цьогорічна вступна кампанія остаточно засвідчить, що шкільний атестат утратив вагу. Адже середній бал атестата значно перевищує результати зовнішнього незалежного оцінювання. У багатьох випускників шкільні оцінки були «відмінно», а підсумки тестування – жахливі. Про це йдеться в матеріалі «Шкільний атестат втрачає вагу».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG