Доступність посилання

ТОП новини

Львів зустрів олімпійську чемпіонку Яну Шемякіну квітами та оркестром


Зустріч Яни Шемякіної у Львові
Сьогодні зранку десятки львів’ян з квітами, кульками на вокзалі у Львові зустріли олімпійську чемпіонку Яну Шемякіну. Серед них були рідні, друзі, представники влади, особистий тренер Яни Шемякіної з 1997 року Андрій Орліковський.

Оркестр, вітання «Молодець!» розчулили українську фехтувальницю. Яна Шемякіна зауважила, що не сподівалась на таку теплу зустріч у рідному місті.

«Мені дуже приємно. До дванадцятої години ночі у потязі всі провідники брали автографи, фотографувались. Я дуже хотіла швидше приїхати додому до батьків, до рідних. У мене була мета перемогти. Я переконалась, що мрії збуваються, якщо йти до неї своєю щоденною працею і наполегливістю», – сказала чемпіонка.

Її рідна сестра Любов вважає, що Яна заслужила на медаль найвищої проби.

«Це була очікувана перемога, вона цього прагнула всі 15 років, які тренувалась. Я дивилась її виступ на колінах перед телевізором і молилась», – розповіла Радіо Свобода Любов Шемякіна.

Львівська мерія пообіцяла Яні Шемякіній надати помешкання – спортсменка досі проживає разом з рідними у важких побутових умовах. Зі львівського вокзалу додому, де на неї чекають батьки, олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна разом із вболівальниками поїхала на туристичному «диво-автобусі».
XS
SM
MD
LG