Доступність посилання

ТОП новини

Фелпс втомився від холодних басейнів та залишив спорт


Американський плавець Майкл Фелпс встановив три рекорди Олімпіад за кількістю медалей. Він каже, що найдорожчою для нього є перша олімпійська золота медаль – за перемогу в запливі 400 метрів комплексом на Олімпіаді в Афінах, під час якого він також встановив світовий рекорд.

«Це таке відчуття, коли ти тренуєшся усе своє життя, аби чогось досягти, і нарешті ти здобуваєш золоту медаль, стоїш на найвищій сходинці подіуму, слухаєш, як грають національний гімн. Це був один з найкращих моментів мого життя», – каже рекордсмен.

Тепер, завершивши спортивну кар’єру, Фелпс планує присвятити більше уваги своєму фонду, який популяризує плавання та безпеку на воді серед дітей.

Я займався плаванням 20 років і довів, що, якщо я за щось серйозно беруся, я досягаю всього, чого захочу
Майкл Фелпс
«Я не переживаю абсолютно щодо того, яким буде наступний етап мого життя. Щось хороше та буде. Я займався плаванням 20 років і довів, що, якщо я за щось серйозно беруся, я досягаю всього, чого захочу. В мене є багато нових цілей і я переконаний, що зможу їх досягти», – розмірковує олімпієць.

Але головне, після років щоденних багаточасових тренувань, йому хочеться трохи розслабитися.

Найбільше, що я хочу зробити саме зараз, – це мандрувати
Майкл Фелпс
«Найбільше, що я хочу зробити саме зараз, – це мандрувати. Побачити світ та зробити речі, які я завжди хотів зробити, але не мав змоги, як от зайнятися «акула дайвінгом» чи навчитися грати в гольф», – говорить Фелпс.

Але чи не найбільше, Фелпс, радий що тепер йому не доведеться починати ранок з тренування.

Стрибати з ранку у холодну воду – це найгірша річ у цьому спорті
Майкл Фелпс
«Я сьогодні знову прокинувся рано за звичкою. Але класно, що не треба було вдягати плавки та стрибати у холодну воду. Це одна річ, за якою я не буду сумувати. Стрибати з ранку у холодну воду – це найгірша річ у цьому спорті», – вважає фенормальний плавець.

До того ж у Фелпса з’явиться більше часу на особисте життя. Із січня плавець зустрічається з моделлю Меган Росс, яку він з гордістю продемонстрував світу у Лондоні.

(Передрук з «Голосу Америки»)
XS
SM
MD
LG