Доступність посилання

ТОП новини

Українці – перші на чемпіонаті світу з воркауту (ВІДЕО)


Українці посіли перші місця на чемпіонаті світу з воркауту (англійською «street workout» – «вуличні тренування») в Ризі. Про це в середу у Дніпропетровську повідомив голова всеукраїнської організації Streetworkout Денис Мінін.

За його словами, у змаганнях взяли участь спортсмени з 23 країн. Українці Євген Кочерга з Дніпропетровська та Євген Козир з Харкова посіли перше та друге місця відповідно.

«Всі три призові місця нашій збірній вибороти не вдалося, тому що наш третій спортсмен – полтавчанин Віталій Шовкопляс – виступав зі зламаним ребром. Він боровся до останнього, щоб гідно представити Україну. Він також здивував іноземців. Всі елементи, які були в його програмі, він робив на двох пальцях – мізинцях або вказівних. Це, здавалося, неможливо зробити», – заявив Денис Мінін.

Воркаут – це новий напрямок вуличного спорту, який сформувався зі спортивного молодіжного руху. Суть його полягає у виконанні складних спортивних елементів на тренувальних снарядах, зокрема, на турнику.

У Дніпропетровську у червні цього року відбувся найбільший у світі фестиваль з воркауту, у ньому взяли участь більш ніж півтисячі спортсменів.

Євген Кочерга (1 місце)


Євгеній Козир (2 місце)
XS
SM
MD
LG