Доступність посилання

ТОП новини

Вибори в Україні перетворюються на шоу (огляд преси)


Київ – Перша за темпами вимирання населення в Європі, але третя у світі за кількістю автомобілів класу «люкс» (за різними соціологічними даними), Україна становить малопривабливий зразок олігархічного суспільного устрою, стверджує газета «День». Це, як зауважує видання, цілком унеможливлює як культурне, так і економічне піднесення й гарантує країні стале провідне місце в рейтингу найвідсталіших суспільств світу. Чи існує в українському соціумі масовий запит на так звані європейські цінності та чи існують сьогодні політичні сили, ладні втілювати їх ужиття йдеться в статті «Як голосуватиме Україна».

Коли політичні партії намагаються в передвиборний час завоювати підтримку людей піснями, вибори перетворюються на шоу, переконує експерт газети «День». Він вважає, що партія може мати свій гімн, але не створювати пропагандистські пісні під вибори. «Використання таких технологій – це профанація виборчої кампанії як боротьби ідей і пропозицій, які б мали бути запропоновані громадянам і суспільству», – переконаний експерт.

За останні десятиріччя населення світу зіткнулося з проблемами зміни клімату: потеплінням через викид парникових газів, зливами, повенями, інтенсивними короткочасними коливаннями погоди тощо. Не є винятком і Україна. Під час останніх спекотних днів кількість викликів «швидкої» зросла на 20 відсотків. За даними експертів ВООЗ, щорічно в Україні кількість смертей, пов’язаних із впливом довкілля та екологічних чинників, яким можна запобігти, становить 155 тисяч, або 19 відсотків від показника загальної смертності. Більше про наслідки зміни клімату для українців розповідає газета «Голос України» у статті «Глобальне потепління: як людству вижити і не спектися».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG