Доступність посилання

ТОП новини

На Олімпійських іграх у Лондоні проходить день України


У Лондоні на Олімпійських іграх у четвер за олімпійською традицією відбувся день України, повідомив Національний Олімпійський комітет України.

За повідомленням, у ньому взяли участь президент Міжнародного Олімпійського комітету Жак Роґґе, члени МОК, керівники міжнародних федерацій, а також спортивні герої України – олімпійський чемпіон з важкої атлетики Олексій Торохтій, бронзові призери лондонських Ігор легкоатлетка Ольга Саладуха, гімнаст Ігор Радівілов, призери попередніх Ігор у Пекіні, стрибуни у воду Ілля Кваша і Олексій Пригоров, чоловіча збірна зі спортивної гімнастики у повному складі.

Президент НОК України Сергій Бубка нагадав, що цього року Україна відзначатиме 60-річчя участі в Олімпійських іграх сучасності. За його словами, Україні «є чим пишатись», бо за всі роки українські спортсмени здобули вже 613 медалей, і це «далеко не межа».

Гостей пригощали національними стравами, які викликали захоплення і які достойно оцінили не лише світові спортивні функціонери, а й спортсмени, які зізнались, що після їжі в Олімпійському селищі скучили за своєю кухнею, повідомив НОК України.

На нинішніх Олімпійських іграх Україна на четвер перебуває на 19-му місці в загальному заліку, на рахунку українських спортсменів 10 медалей: 3 золоті, 1 срібна та 6 бронзових.
XS
SM
MD
LG