Олімпіада: українці здобули найменше медалей за всю історію виступів

Шосте «золото» до української скарбнички в останній день Олімпіади приніс боксер Василь Ломаченко, він став дворазовим олімпійським чемпіоном
Лондонська Олімпіада стала історією. Українські атлети завершили змагання з двадцятьма нагородами. «Синьо-жовті» здобули шість золотих, п’ять срібних і дев’ять бронзових медалей. За загальним числом відзнак це найменший здобуток за всю історію виступів на літніх Олімпіадах.

Чотири роки тому в Пекіні було загалом 27 медалей, з яких сім золотих, цього вистачило тоді для 11-го місця в медальному заліку. Нинішніх здобутків достатньо для 14-ї позиції в такому списку.

У жорсткій боротьбі за першість у медальному заліку перемогу здобули американські атлети – вони мають 46 золотих і по 29 срібних і бронзових нагород. Команда Китаю, яка вела перед більшу частину Ігор, стала другою. Господарі змагань британці фінішували третіми.

У чільній світовій десятці опинилися також олімпійці Росії, Південної Кореї, Німеччини, Франції, Італії, Угорщини та Австралії.