Доступність посилання

ТОП новини

Срібний призер Олімпіади П’ятниця тренувався вночі, працюючи сторожем


Дніпропетровський спортсмен Олександр П’ятниця – срібний призер Олімпіади з легкої атлетики (метання списа) – тренувався вночі, працюючи сторожем стадіону. Про це Олександр П’ятниця розповів сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровську.

За його словами, з дитинства він був дуже спортивним, «у 10 років бігав швидше, ніж 18-річні» і найкраще у школі метав м’яч, ці здібності помітила учитель фізкультури і запросила тренера.

«Довго не міг визначитися, яким видом спорту хочу займатися. В училищі займався рукопашним боєм, стрільбою, потім захопився шахами. Тільки в 2006 році став метати спис. Працював сторожем на стадіоні «Локомотив», о 3-ій ночі, щоб ніхто не бачив, метав спис», – розповів він.

Олександр П’ятниця також зазначив: мав передчуття, що з Олімпіади повернеться з медаллю. Виграти «срібло», вважає він, допомогли наполегливі тренування, підтримка дружини та уболівальників-земляків.

«На жаль, на Олімпіаді показав не зовсім той результат, який би хотілося, але в цілому собою задоволений»,– зазначив спортсмен.

На Олімпійських іграх у Лондоні дніпропетровський спортсмен Олександр П’ятниця у метанні списа показав другий результат – 84.51 метра.
XS
SM
MD
LG