Доступність посилання

ТОП новини

КПУ має бути знято з реєстрації? (Огляд преси)


Київ – Спортивні експерти можуть не назвати аж надто вдалими українські результати Олімпіади в Лондоні, але вони достатньо значні, якщо зважати на стан суспільства та спортивної інфраструктури. Як пише газета «День», українські спортивні досягнення цінні, зокрема, тим, що забезпечують принаймні елементарний рівень патріотизму в суспільстві. Загалом, на думку газетярів, поки атлети, боксери, веслувальники прославляють український прапор, навіть самопроголошені патріоти не роблять серйозних спроб захистити національний стяг від зазіхань комуністів.

Газета нагадує, що минулого тижня Петро Симоненко заявив, що символіку держави має бути змінено. Найгучніше про неприпустимість таких висловлювань заявив голова меджлісу кримськотатарського нарду Мустафа Джемілєв. Він вимагає притягнути Петра Симоненка до кримінальної відповідальності. Докладніше про це йдеться в статті «КПУ має бути знято з реєстрації».

Незважаючи на реформаторські дії уряду, інвестиційні індекси бізнес-привабливості України не покращуються. Як констатує експерт газети «День», надто багато енергії й часу керівники підприємств витрачають на боротьбу з українською бюрократією та корупцією. Заголовок публікації «Що заважає веденню бізнесу».

Стабільна і передбачувана податкова система є одним із проявів цивілізованої держави. Але, як переконують «Вечірні вісті», України це не стосується. Не минуло і двох років від часу ініціювання владою Податкового кодексу, як Мінфін має намір вдатися до нової «фіскальної реформи». Більше про неї видання розповідає в статті «Азаров приготував нові «фіскалії».

Провести зірок у парламент намагалися завжди. Але 2012-й в цьому плані може стати особливим роком, бо майже всі партії-фаворити заявили у своїх списках зірок на перших ролях, а це значить, що у Верховній Раді сьомого скликання українці побачать і спортсменів, і поп-зірок, і акторів, і письменників. Газета «Сегодня» вирішила з’ясувати – від яких доходів вони відмовляються на користь політики. Видання констатує, що найбагатші претенденти у парламент – зірки спорту, а найбідніші – письменники. З рейтингом заробітків українських кумирів видання знайомить в статті «Битва за Раду: зірковий десант».

14 серпня православні та греко-католики святкують Маковія, день семи мучеників Маккавеїв. Як пише «Газета по-українськи», зранку на Маковія не можна їсти, доки не посвятити у церкві воду. Вважають, що вона захищає від різних хвороб. До свята обов’язково готують «шулики» – пісні коржі на соді. Після випікання їх ламають на шматки й змішують із перетертим маком і свіжовикачаним медом.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG