Доступність посилання

ТОП новини

Директора музею «Київська фортеця» незаконно виселяють з кабінету – Бригинець


Директора музею «Київська фортеця» В'ячеслав Кулинич
Сьогодні вранці представники Головного управління культури Київської міської державної адміністрації відкрили кабінет директора музею «Київська фортеця» В'ячеслава Кулинича, провели там опис, після чого опечатали кабінет. Як заявив у коментарі Радіо Свобода депутат Київради Олександр Бригинець, ці дії є протизаконними, бо остаточного рішення про звільнення Кулинича суд ще не виніс, воно має бути оприлюднене наступного тижня.

«Можливо, рішення про звільнення визнають законним. Після, можна пробувати відкрити кабінет і виносити рішення. На жаль, КМДА поспішає і хоче звільнити кабінет до рішення суду, що в принципі дивує», – зазначив Олександр Бригинець.

17 липня 2012 року В’ячеслава Кулинича було звільнено з посади директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця». Зараз В’ячеслав Кулинич намагається оскаржити у суді рішення КМДА про звільнення. Він називає рішення протизаконним, бо його винесли, коли Кулинич був на лікарняному.

Раніше Кулинич заявляв, що управління культури Київської міськдержадміністрації вимагає звільнення його з посади у зв’язку з відмовою виконувати рішення Київради про передачу в оренду на 49 років одного з приміщень музею. 26 квітня Київрада передала «Музею історичного культурного надбання ПЛАТАР» приміщення у нежитловому будинку на вулиці Старонаводницькій, 2-а в оренду на 49 років.
XS
SM
MD
LG