Доступність посилання

ТОП новини

В Артемівську виборцям роздають телетюнери від імені Клюєва – КВУ


В Артемівську Донецької області виборцям міста роздають тюнери для цифрового телебачення у пакетах, які підписані ім’ям народного депутата України від Партії регіонів Сергія Клюєва (рідний брат голови РНБО Андрія Клюєва – ред). Про це повідомляє сайт «Комітету виборців України». Сергій Клюєв балотуватиметься від Партії регіонів в одномандатному виборчому окрузі №46, куди входять Артемівськ, Красний Лиман і Артемівський район.

Як розповів житель міста Артемівськ, громадський діяч Денис Гетьман, їхня сім’я одержала тюнер у пакеті з написом, що він від Сергія Клюєва.

«Згідно з постановою Кабміну, моя мати підпадає під категорію тих, хто може безкоштовно одержати тюнери для цифрового телебачення від держави. Вона написала заяву до місцевого управління праці і соціального захисту населення. Через деякий час нам прийшло повідомлення, що на пошті нас чекає посилка на її ім’я. На пошті ми одержали тюнер у пакеті з підписом Сергія Клюєва. Того дня в черзі багато людей одержали такі самі посилки», – розповів Гетьман.

В Україні реалізовується державна програма щодо забезпечення населення засобами прийому сигналів цифрового телерадіомовлення. Громадські спостерігачі ДОО ВГО «Комітет виборців України», які діють у рамках загальнонаціональної компанії Громадської мережі «Опора», ще раз акцентують, що прецеденти роздачі тюнерів провладною партією уже зустрічалися в інших містах області.

Заступник керівника Донецького обласного виборчого штабу Партії регіонів Ігор Чичасов, коментуючи агентству УНІАН ситуацію з тюнерами, зазначив: «Ми поширили в області інформацію про те, що люди, які не можуть самі встановити тюнери для цифрового телебачення, можуть звертатися на місцях у громадські приймальні Партії регіонів і одержати безплатну допомогу».

З приводу інформації про роздачу тюнерів виборцям в пакетах, які підписані ім’ям Клюєва, Чичасов сказав: «Такої інформації у нас немає».
XS
SM
MD
LG