Доступність посилання

ТОП новини

За участь у мітингах комуністів на Дніпропетровщині платять гроші – активісти


За участь у мітингу Комуністичної партії України в Дніпропетровську платили гроші, і це порушення зафіксували активісти громадської організації, що стежить за виборами, «Спільна справа», повідомив у четвер Радіо Свобода керівник організації в області Віктор Романенко.

За його даними, за дві години присутності на мітингу лідера комуністів Петра Симоненка у Дніпропетровську учасникам платили по 70 гривень. Крім того, за словами Віктора Романенка, на мітингу безкоштовно роздавали воду й продавали морозиво за символічну ціну в 15 копійок.

«Ми спрямували цю інформацію до нашого центрального штабу в Київ і зараз вирішуємо, що робити далі», – сказав Віктор Романенко.

Передвиборчі порушення у перебігу проведення мітингу комуністів зафіксували громадські активісти і в Дніпродзержинську: там на відео зняли участь у мітингу неповнолітніх, а також людей, які з незрозумілою метою складали списки присутніх.

Тим часом в обласній організації Комуністичної партії України звинувачення в організації мітингів «за гроші» категорично відкидають. Як заявив у четвер Радіо Свобода народний депутат від цієї політичної сили Сергій Храпов, на мітинг у Дніпродзержинську комуністи зібрали 4 тисячі прибічників, у Дніпропетровську – 6 тисяч, і серед них не було проплачених.

«У нас є певна схема, за якою ми збираємо людей, і ті, хто каже, що ми збираємо людей за гроші, просто провокатори, і це не має ніякого стосунку до реальності», – сказав Сергій Храпов.
XS
SM
MD
LG