Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2019, Київ 12:17

Співдоповідачі ПАРЄ вітають звільнення Іващенка, сподіваються на звільнення Тимошенко й Луценка


Майліс Репс та Марієтта де Пурбе-Лундін
Співдоповідачі Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) по Україні Майліс Репс та Марієтта де Пурбе-Лундін вітають звільнення з-під варти колишнього тимчасового виконувача обов’язків міністра оборони України Валерія Іващенка. Про це йдеться в заяві співдоповідачів ПАРЄ.

«Звільнення Іващенка є важливим першим кроком вирішення питання ув’язнених колишніх урядовців, згідно із очікуваннями Асамблеї, висловленими в резолюції №1862 від 2012 року», – зазначили співдоповідачі.

Репс та де Пурбе-Лундін висловили сподівання, що за звільненням Іващенка відбудеться звільнення колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Вони також ще раз закликали Президента України Віктора Януковича вирішити це питання політичним шляхом, якщо суди не зможуть до виборів поставити крапку у справах колишніх українських урядовців.

14 серпня колегія суддів Апеляційного суду Києва звільнила колишнього тимчасово виконувача обов’язків міністра оборони України Валерія Іващенка від відбування основного покарання.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG