Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат Тимошенко Сірий позивається через відмову ЦВК у реєстрації його кандидатом у депутати


Адвокат Микола Сірий позивається до Центральної виборчої комісії через її відмову зареєструвати його кандидатом у народні депутати в одномандатному окрузі №222.

Як розповів Сірий у коментарі Радіо Свобода, слухання по суті справи у Київському апеляційному адміністративному суді відбудеться сьогодні. За словами адвоката, ЦВК мотивувала своє рішення про відмову неправильним складанням ним заяви про самовисування.

«Однак мені не повідомили, що заяву було складено, на думку ЦВК, неналежно, комісія не викликала мене і не надала мені час на виправлення цієї заяви й ухвалила рішення», – зазначив Микола Сірий.

Адвокат також припустив, що рішення ЦВК може бути пов’язане з його роботою захисника у касаційній справі колишнього прем’єра Юлії Тимошенко. «Складається стійке враження, що саме політичні мотиви лежали в основі ухвалення цього рішення. За моїми даними, велика кількість осіб, які подавали документи на реєстрацію, отримали можливість виправити допущені помилки. Але вибірково до певних осіб застосували принцип «поштової скриньки», тобто документи відразу передали на комісію без виконання вимог закону щодо виправлення помилок», – додав Микола Сірий.
XS
SM
MD
LG