Доступність посилання

ТОП новини

Керівник «ТВі» закликає учасників Світового газетного конгресу бойкотувати зустріч у Києві


Директор ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» (телеканал «ТВі») Микола Княжицький закликає учасників Світового газетного конгресу бойкотувати захід у Києві. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Через продовження відключень «ТВі» будемо просити членів нашої редакційної ради, серед яких Мирослав Маринович, Адам Міхнік, Віталій Портников та інші, звернутися до учасників Світового газетного конгресу бойкотувати захід у Києві до повного відновлення мовлення. Звернемося також з проханням не визнавати вибори в умовах цензури», – підкреслив Княжицький.

9 червня 2011 року виконавчий комітет Всесвітньої асоціації газет і видавців (WAN-IFRA) обрав Україну місцем проведення Всесвітнього газетного конгресу, Міжнародного форуму редакторів і Виставки інформаційних послуг 2012 року. Для участі у заході 2–5 вересня 2012 року Україну має відвідати більш як 1500 делегатів, представників впливових міжнародних ЗМІ – видавців, головних редакторів, провідних міжнародних репортерів.

Тим часом «ТВі», починаючи з 20 липня, фіксує відключення телеканалу на Сході та Півдні України провайдерами кабельного телебачення. Канал стверджує, що відключення відбуваються під тиском представників Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. За інформацією, яку «ТВі» отримав від одного з кабельних операторів, представники Нацради звертаються до провайдерів з вимогами виключити телеканал «ТВі», погрожуючи застосувати до них заходи адміністративного впливу.
XS
SM
MD
LG