Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: поліпшення життя вже є, його просто не відчувають


(архівне фото)
Президент Віктор Янукович заявив у середу, що обіцяне ним і його Партією регіонів «поліпшення життя» насправді вже настало, а більшість населення просто ще не відчула цього.

«Ми цього року понад 15 % маємо зростання середньої заробітної плати в цілому по Україні практично за нульової інфляції – тобто наявне реальне зростання доходів людей, і на основі цього, звичайно, поліпшення життя. Але сьогодні переважна кількість населення цього поки не відчула, а чому?.. Тому що не минув час…» – сказав Янукович, виступаючи на зборах господарського активу в Харківській області.

За його словами, як їх цитує агентство «Інтерфакс-Україна», «ми тільки рік прожили, і поки ще люди не відчули цих економічних та соціальних факторів…»

«Це свідчить про те, що ми нашу політику маємо продовжити. Наша політика не має бути короткою або короткостроковою», – додав він.

Партія регіонів і її лідер, Президент Віктор Янукович зазнають останнім часом широкої критики через те, що в Україні за два з половиною роки їхнього перебування при владі так і не було виконане давнє передвиборне гасло цієї сили: «Віктор Янукович та Партія регіонів – покращення вашого життя вже сьогодні!»

Дивитись коментарі (8)

XS
SM
MD
LG